A-csoport:
2010 12. 07. Kedd 18:15 óra, Spanyolország --- Románia
Eredmény: 26-30 (10-15)
2010 12. 07. Kedd 20:45 óra, Dánia --- Szerbia
Eredmény: 25-20 (14-6)
2010 12. 09. Csütörtök 18:45 óra, Szerbia --- Spanyolország
Eredmény: 23-26 (9-14)
2010 12. 09. Csütörtök 20:45 óra, Románia --- Dánia TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 22-25 (15-14)
2010 12. 11. Szombat 18:45 óra, Románia --- Szerbia TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 40-28 (20-14)
2010 12. 11. Szombat 20:45 óra, Spanyolország --- Dánia
Eredmény: 19-22 (9-12)
Csoport eredmény:
1, Dánia 6 pont
2, Románia 4 pont
3, Spanyolország 2 pont
4, Szerbia 0 pont KIESETT
B-csoport:
2010 12. 07. Kedd 18:15 óra, Montenegró --- Oroszország
Eredmény: 24-22 (10-15)
2010 12. 07. Kedd 20:15 óra, Horvátország --- Izland
Eredmény: 35-25 (19-12)
2010 12. 09. Csütörtök 18:15 óra, Izland --- Montenegró
Eredmény: 23-26 (10-14)
2010 12. 09. Csütörtök 20:15 óra, Oroszország --- Horvátország
Eredmény: 30-24 (16-11)
2010 12. 11. Szombat 18:15 óra, Oroszország --- Izland
Eredmény: 30-21 (16-9)
2010 12. 11. Szombat 20:15 óra, Montenegró --- Horvátország
Eredmény: 28-29 (12-13)
Csoport eredmény:
1, Oroszország 4 pont
2, Montenegró 4 pont
3, Horvátország 4 pont
4, Izland 0 pont KIESETT
C-csoport:
2010 12. 07. Kedd 17:45 óra, Németország --- Svédország
Eredmény: 25-27 (14-12)
2010 12. 07. Kedd 19:45 óra, Ukrajna --- Hollandia
Eredmény: 13-25 (8-13)
2010 12. 08. Szerda 17:45 óra, Svédország --- Ukrajna
Eredmény: 33-24 (18-15)
2010 12. 08. Szerda 19:45 óra, Hollandia --- Németország
Eredmény: 27-30 (18-17)
2010 12. 10. Péntek 17:45 óra, Svédország --- Hollandia
Eredmény: 25-18 (14-6)
2010 12. 10. Péntek 19:45 óra, Németország --- Ukrajna
Eredmény: 19-27 (10-15)
Csoport eredmény:
1, Svédország 6 pont
2, Hollandia 2 pont
3, Ukrajna 2 pont
4, Németország 2 pont KIESETT
D-csoport:
2010 12. 07. Kedd 18:15 óra, Magyarország --- Szlovénia TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 28-19 (16-10)
2010 12. 07. Kedd 20:15 óra, Norvégia --- Franciaország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 33-22 (19-10)
2010 12. 08. Szerda 18:15 óra, Franciaország --- Magyarország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 18-21 (7-12)
2010 12. 08. Szerda 20:15 óra, Szlovénia --- Norvégia TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 16-32 (6-19)
2010 12. 10. Péntek 18:15 óra, Franciaország --- Szlovénia TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 29-19 (15-9)
2010 12. 10. Péntek 20:15 óra, Norvégia --- Magyarország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 34-13 (19-7)
Csoport eredmény:
1, Norvégia 6 pont
2, Magyarország 4 pont
3, Franciaország 2 pont
4, Szlovénia 0 pont KIESETT
A középdöntő programja:
December 12., Vasárnap:
2010 12. 12. Vasárnap 16:15 óra, Ukrajna --- Magyarország TV: SPORT2 ÉLŐ
Eredmény: 25-26 (12-14)
2010 12. 12. Vasárnap 18:15 óra, Hollandia --- Franciaország TV: SPORT2 ÉLŐ
Eredmény: 21-23 (10-13)
2010 12. 12. Vasárnap 20:15 óra, Svédország --- Norvégia TV: SPORT2 ÉLŐ
Eredmény: 24-19 (13-6)
Csoport eredmény:
1, Svédország 6 pont
2, Norvégia 4 pont
3, Magyarország 4 pont
4, Hollandia 2 pont
5, Franciaország 2 pont
6, Ukrajna 0 pont
December 13., Hétfő:
2010 12. 13. Hétfő 16:45 óra, Spanyolország --- Montenegró
Eredmény: 20-22 (12-12)
2010 12. 13. Hétfő 18:45 óra, Románia --- Horvátország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 31-22 (14-12)
2010 12. 13. Hétfő 20:45 óra, Dánia --- Oroszország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 26-20 (11-10)
Csoport eredmény:
1, Dánia 6 pont
2, Románia 4 pont
3, Oroszország 4 pont
4, Montenegró 2 pont
5, Horvátország 2 pont
6, Spanyolország 0 pont
December 14., kedd:
2010 12. 14. Kedd 16:45 óra, Románia --- Montenegró
Eredmény: 23-21 (13-12)
2010 12. 14. Kedd 18:45 óra, Spanyolország --- Oroszország
Eredmény: 30-22 (16-12)
2010 12. 14. Kedd 20:45 óra, Dánia --- Horvátország
Eredmény: 31-19 (16-10)
Csoport eredmény:
1, Dánia 8 pont
2, Románia 6 pont
3, Montenegró 4 pont
4, Spanyolország 2 pont
5, Oroszország 2 pont
6, Horvátország 2 pont
2010 12. 14. Kedd 16:15 óra, Hollandia --- Magyarország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 27-19 (15-10)
2010 12. 14. Kedd 18:15 óra, Svédország --- Franciaország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 21-22 (11-9)
2010 12. 14. Kedd 20:15 óra, Ukrajna --- Norvégia TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 19-32 (6-13)
Csoport eredmény:
1, Norvégia 6 pont
2, Svédország 6 pont
3, Hollandia 4 pont
4, Franciaország 4 pont
5, Magyarország 4 pont
6, Ukrajna 0 pont
December 15., szerda:
2010 12. 15. Szerda 16:15 óra, Ukrajna --- Franciaország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 19-31 (13-16)
2010 12. 15. Szerda 18:15 óra, Svédország --- Magyarország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 24-19 (10-12)
2010 12. 15. Szerda 20:15 óra, Hollandia --- Norvégia TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 13-35 (9-18)
Csoport eredmény:
1, Svédország 8 pont
2, Norvégia 8 pont
3, Franciaország 6 pont
4, Hollandia 4 pont
5, Magyarország 4 pont
6, Ukrajna 0 pont
December 16., csütörtök:
2010 12. 16. Csütörtök 16:45 óra, Románia --- Oroszország
Eredmény: 20-35 (10:19)
2010 12. 16. Csütörtök 18:45 óra, Spanyolország --- Horvátország TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 22-23 (10-11)
2010 12. 16. Csütörtök 20:45 óra, Dánia --- Montenegró TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 29-30 (18-14)
Csoport eredmény:
1, Dánia 8 pont
2, Románia 6 pont
3, Montenegró 6 pont
4, Oroszország 4 pont
5, Horvátország 4 pont
6, Spanyolország 2 pont
Helyosztók:
December 18., szombat:
2010 12. 18. Szombat 11:30 óra, Montenegró --- Franciaország 5. helyért
Eredmény: 19-23 (5-12)
2010 12. 18. Szombat 14:30 óra, Románia --- Svédország elődöntő TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 23-25 (13-14)
2010 12. 18. Szombat 17:00 óra, Dánia --- Norvégia elődöntő TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 19-29 (10-14)
December 19., vasárnap:
2010 12. 19. Vasárnap 14:30 óra, Dánia --- Románia 3. helyért TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 15-16 (7-9)
2010 12. 19. Vasárnap 17:00 óra, Norvégia --- Svédország döntő TV: SPORT1 ÉLŐ
Eredmény: 25-20 (10-11)
|